Відбулося засідання "круглого столу"

Дата: 13.05.2021 21:00

Фото без опису 12 травня 2021 року у рамках громадського публічного обговорення, спрямованого на врахування законних інтересів громадян при прийнятті рішень селищної ради щодо оптимізації мережі закладів освіти громади, відбулося засідання "круглого столу", у якому взяли участь депутати селищної ради, керівники закладів освіти, представники органів місцевого самоврядування, профспілкової організації, органів громадського самоврядування закладів освіти, батьківської громадськості, інших зацікавлених осіб.

Учасники круглого столу зазначали необхідність розроблення нових підходів до формування ефективної моделі функціонування системи освіти громади з урахуванням змін у чинному законодавстві з питаньФото без опису освіти, демографічних змін, які впливають на кількість вихованців, учнів, охоплених навчанням, наповнюваність закладів освіти та фінансову можливість державного та місцевого бюджетів їх утримувати.

За результатами обговорення була прийнята відповідна Резолюція, яку можна переглянути за посиланням: