Резолюція круглого столу "Обговорення проектів рішень селищної ради щодо оптимізації мережі закладів освіти громади"

Дата: 13.05.2021 20:44

РЕЗОЛЮЦІЯ КРУГЛОГО СТОЛУ

12 травня 2021 року                                                                                       смт Катеринопіль

Учасники круглого столу, який відбувся за ініціативи Катеринопільської селищної ради за участю представників органів (посадових осіб) місцевого самоврядування, депутатів, керівників закладів освіти, регіональної профспілкової організації, органів громадського самоврядування учасників освітнього процесу закладів освіти, інших зацікавлених осіб обговорили проекти рішень селищної ради щодо оптимізації мережі закладів освіти громади.

Мета заходу: проведення громадського обговорення, спрямованого на врахування законних інтересів громадян при прийнятті рішень селищної ради щодо реорганізації, зміни типів закладів освіти, інших актуальних проблем стану та перспектив розвитку мережі закладів дошкільної та загальної середньої освіти.

Учасники круглого столу вирішили:

1.Інформації та виступи щодо оптимізації мережі закладів освіти громади взяти до відома.

2.Підтримати проекти рішень селищної ради:

Про зміну типу та найменування Вікнинського закладу загальної середньої освіти

Про зміну типу Розсохуватської філії Катеринопільського закладу загальної середньої освіти №1

Про зміну типу Вербовецької філії Катеринопільського закладу загальної середньої освіти №2

Про реорганізацію Кайтанівського закладу дошкільної освіти та зміну типу Кайтанівської філії Катеринопільського закладу загальної середньої освіти №2

Про реорганізацію Гончариських закладів дошкільної та загальної середньої освіти

3.Рекомендувати Катеринопільській селищній раді розглянути, згадані в п.2 рішення, на черговій сесії селищної ради

4. Запропонувати:

селищній раді забезпечити у межах повноважень територіальну доступність повної загальної середньої освіти відповідно до  Закону України «Про повну загальну середню освіту»;

керівникам закладів освіти громади, відділу освіти, молоді та спорту селищної ради напрацювати конкретні пропозиції щодо працевлаштування працівників, які підлягають можливому вивільненню, у разі прийняття відповідних рішень селищною радою.