Відбулась позачергова 7 сесія Катеринопільської селищної ради

Дата: 15.05.2021 09:54

Сьогодні, 14 травня, в актовому залі адмінприміщення селищної ради, відбулася позачергова 7 сесія Катеринопільської селищної ради VIII скликання. Сесію провів селищний голова Володимир Коваленко. В її роботі взяло участь 19 депутатів.

На розгляд сесії виносилося всього 5 питань і всі вони стосувалися земельних відносин та потребували невідкладного вирішення.

Депутатами розглянуті всі внесені на сесію питання та прийняті по них відповідні рішення. А саме, затверджено технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок комунальної власності та передачу їх Шостаківському закладу загальної середньої освіти і щодо інвентаризації земель та земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності за межами смт Катеринопіль. Припинено право постійного користування земельною ділянкою ФГ «Хлібороб». А також були задоволені дві заяви громадян смт Катеринопіль щодо їхньої відмови від приватизації земельних ділянок.