Шановні працівники музеїв Катеринопільської територіальної громади!

Дата: 18.05.2021 10:50

Фото без описуШановні працівники музеїв Катеринопільської територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Міжнародного дня музеїв!

Музеї є безцінними джерелами пізнання, які освячують наше долучення до культурно-історичних цінностей і духовних реліквій.

Завдяки  самовідданій творчій праці тих, хто присвятив своє життя розвитку музейної справи, дбайливо зберігається й примножується спадщина територіальної  громади, поєднується минуле, сьогодення й майбутнє, виховується почуття прекрасного, повага до народних традицій і любов до національного мистецтва.

Наш Катеринопільський край володіє безцінними музейними експонатами – історичними, художніми, мистецькими. Це національна скарбниця, яка повинна бути доступна всім. І саме працівники музеїв щоденно відкривають це багатство людям.

У день професійного свята висловлюємо Вам щиру  вдячність за професіоналізм, відданість музейній справі, відповідальне ставлення до долі історичних та культурних цінностей.

Бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я і щастя, невичерпних сил і наснаги, благополуччя, творчих здобутків, результативних історичних пошуків і цікавих знахідок.

З повагою,

Селищний голова  Володимир Коваленко,

депутатський корпус та виконавчий комітет селищної ради