Привітання з Всесвітнім днем сімейного лікаря

Дата: 19.05.2021 14:51

Фото без описуШановні сімейні лікарі Катеринопільської територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Всесвітнього дня сімейного лікаря!

Роль сімейного лікаря переоцінити важко, адже сімейна медицина – єдиний вид медичної допомоги, що стосується кожного з нас. Саме до Вас ми звертаємося в першу чергу, коли маємо негаразди зі здоров’ям.

Сімейний лікар – це не лише професіонал, а й уважна людина, яка уміє вислухати та подарувати віру і надію на одужання.

Серед обов’язків сімейного лікаря – не лише вміння поставити правильний та чіткий діагноз, а й необхідність оперативно реагувати на сучасні виклики. Саме Ви у цей нелегкий для всього світу час стали на захист наших життів від страшної недуги COVID-19.

У сучасних реаліях Ваша професія – це щоденна нелегка праця, висока відповідальність та ризик.

Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності жителі територіальної громади отримують необхідну консультацію та спеціалізовану медичну допомогу.

У цей святковий день висловлюємо Вам щиру вдячність за сумлінну працю, професіоналізм, досвід, витривалість, чуйність і здатність до співчуття.

Нехай турбота, яку Ви даруєте людям, повернеться до Вас сторицею, а шана і повага вдячних жителів Катеринопільського краю зігрівають душу.

Міцного здоров’я Вам, добробуту, родинного затишку, оптимізму та успіхів у професійній діяльності.

З повагою,

Селищний голова Володимир Коваленко,

депутатський корпус та виконавчий комітет селищної ради