Привітання з Днем вишиванки

Дата: 20.05.2021 12:13

Фото без описуШановні жителі Катеринопільської територіальної громади!

Щиро вітаю Вас із прекрасним святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури - Днем Вишиванки!

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками.

Неабиякої значущості у нашому житті цей символ набув в останні роки, час, коли українці зіштовхнулися із російською агресією, загрозою втрати національної єдності держави, її територіальної цілісності. І саме тоді вишиванка стала проявом твердої громадянської позиції, виявом національної свідомості.

Вишиванка — це наша національна святиня. Це наш національний оберіг, символ нашого єднання, українських традицій та розмаїтої культури. Саме вишиванка символізує та несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.

Бажаю всім нам міцного здоров’я та радості, натхнення та позитивних емоцій.благополуччя та добробуту. Пам’ятайте та примножуйте добрі традиції, передавайте їх нашим нащадкам.

Нехай це свято зітре кордони й об'єднує українців по всьому світу.

Шануймо історію України, зберігаймо її духовні цінності!

З повагою,

Селищний голова                                                                   Володимир Коваленко