Привітання з Днем банківських працівників

Дата: 20.05.2021 11:23

Фото без опису                Шановні працівники банківських установ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня банківських працівників!

Цим святом держава відзначає важливу роль банківської системи і значний внесок банківських працівників у розвиток економіки України та забезпечення її фінансової стабільності.

Ваш професіоналізм, абсолютна надійність і вірність зобов’язанням, уміння знаходити правильні й нестандартні рішення в непростих ситуаціях є запорукою успіху банківської сфери.

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, результативної праці та наснаги, миру та злагоди у серцях. Нехай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні відповідального професійного обов’язку.

З повагою,

Селищний голова                                                            Володимир Коваленко