ЧЕТВЕРТЕ ЗАГАЛЬНОКОМАНДНЕ МІСЦЕ НА ОБЛАСНІЙ СПАРТАКІАДІ

Дата: 30.05.2021 12:01

Фото без опису Вчора, 29 травня 2021 року, команда Катеринопільської територіальної громади взяла участь у обласній спартакіаді серед депутатів місцевих рад, що проходила в Городищі.

За результатами змагань в заліку нашої команди: по волейболу 3 місце, по шашкам- 1 місце серед чоловіків та 4 місце серед жінок, по шахам - 3 місце серед чоловіків та 1 місце серед жінок, по настільному тенісу - 2 місце серед чоловіків та 4 місце серед жінок.

Загальнокомандне місце нашої спортивної команди - 4 місце серед 17 команд учасниць!

З чим і вітаємо команду Катеринопільської територіальної громади та дякуємо, що достойно представили нашу громаду на обласній спартакіаді.