1 червня- День захисту дітей

Дата: 01.06.2021 10:32

Фото без опису Щороку, 1 червня, в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни –Міжнародний день захисту дітей.

Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги – батьків, вихователів, учителів, наставників.

Саме заради здійснення всіх дитячих мрій та сподівань, заради їхнього щастя дорослі готові долати всі труднощі і перешкоди.

Щиро бажаємо вам, дорогі наші маленькі друзі, вашим батькам, бабусям і дідусям, миру, міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку.

Нехай дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки та добра!

Любіть своїх діток!! І нехай все в них складається добре! Зі святом!

Працівники Катеринопільського будинку культури територіальної громади підготували відеоролик "Щаслива дитина - щаслива родина" до Міжнародного Дня захисту дітей, який можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=orf4SqzNjmQ