Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

До уваги випускників і учнів закладів загальної середньої освіти, жителів Катеринопільської територіальної громади!

Дата: 01.06.2021 16:22

4 червня 2021 року на центральній площі в м. Звенигородці Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького презентує свою діяльність та дає святковий концерт за участю знаних на Черкащині і за її межами студентських художніх колективів і майстрів спорту.

Запрошуються жителі громад, випускники і учні закладів загальної середньої освіти на культурноосвітнє свято «ЧНУ – для Шевченкового краю».