Цікава екскурсія в подарунок до Дня захисту дітей

Дата: 02.06.2021 12:18

Фото без опису  У Міжнародний день захисту дітей  селищний голова Володимир Коваленко спільно з Михайлом Морозюком, депутатом  селищної ради  організували для вихованців відділення денного догляду дітей з інвалідністю екскурсію на равликову ферму "Мітара Равлик Черкащини" в селищі Єрки.

Володимир Коваленко також долучився до пізнавальної екскурсії,  під час якої  дітки і їх вихователі мали змогу з цікавістю мандрувати  територією ферми та знайомитися з її жителями.  Діти із захопленням дізнались про життя і звички равликів та наскільки вони є корисними. Залюбки смакували стравами з равликів та смачним тортиком.  Під час екскурсії дітей Фото без описувеселив і розважав чудернацький динозавр, в подарунок від якого дітлахи отримали повітряні кульки та чарівні яєчка, які у воді перетворюються на маленьких динозавриків.
  Слід сказати, що ця екскурсія дала можливість дітворі збагатитися позитивною енергією та поповнити свої знання про цікавий тваринний світ.