Інформація про роботу відділу «Центр надання адміністративних послуг» селищної ради за травень 2021року

Дата: 02.06.2021 15:11

Фото без описуЗа  травень 2021 р. відділом «Центр надання адміністративних послуг» селищної ради  надано 1191 адміністративну  послугу в тому числі :

послуги Держгеокадастру - 538  в т.ч. режим “online“ - 10 (нормативна грошова оцінка);

послуги реєстрації нерухомого майна та їх обтяжень –133 ;

послуги реєстрації/зняття місця проживання – 84 ;

послуги державної реєстрації юридичних  та   фізичних осіб  - 24.

місцеві послуги – 308 (в т.ч.  послуги земельного відділу селищної ради, реєстрація колективних договорів, довідки тощо) ;

послуги соціального захисту – 85 ;

послуги міграційної  служб – 19 ;

Працівниками відділу  за травень   надано  185  кваліфікованих консультацій з питань отримання адміністративних послуг.

З початку року станом на  01.06.2021 року  надано  3382  адміністративних послуг. Найпоширеніші це - послуги Держгеокадастру , соціального захисту  та  державна реєстрація прав на нерухоме майно та їх обтяжень.