В Міжнародний день захисту дітей представники Катеринопільської селищної ради привітали дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.

Дата: 02.06.2021 15:50

Ірина Міненко, заступник селищного голови- начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я, Тетяна Лисенко, начальник служби у справах дітей та Анна Жоломко, директор центру надання соціальних послуг  селищної ради відвідали два дитячі будинки сімейного типу родин Романа та Валентини Лазаренків і Сергія та  Любові Артеменків, прийомну сім’ю Віктора та Василини Шматків, сім’ю опікуна, піклувальника Майї Перкіної та дві сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах  та привітали  з  міжнародним святом 28 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, 2 дітей із сімей з складними життєвими обставинами.

Вітаючи дітей, представники селищної ради  вручили їм подарунки, солодощі та ігрові набори, а прийомним батькам, опікунам та піклувальникам подякували за щоденну кропітку працю та тепло їхніх сердець, яке вони віддають дітям.