Останній дзвоник у випускників Катеринопільського ліцею

Дата: 03.06.2021 23:37

Фото без опису Свято Останнього дзвоника завжди є дуже особливим для випускників шкіл. Саме таким особливим – хвилюючим, зворушливим, трепетним – став Останній дзвоник для випускників Катеринопільського ліцею, який відбувся вчора, 2 червня 2021 року.

У святкуванні головної, без перебільшення, події у шкільномуФото без опису житті взяла участь Ірина Міненко, заступник селищного голови. Вона привітала присутніх із закінченням навчального року та побажала випускникам здійснення мрій, впевненості у власних силах, наполегливості у досягненні мети, щасливого, сповненого гарними подіями і здобутками самостійного дорослого життя.

Миттєвості свята, можна переглянути за посиланням: https://www.facebook.com/katerinopol.tg/