Привітання з Днем журналіста

Дата: 06.06.2021 11:54

Фото без описуШановні журналісти!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем журналіста!

Журналіст – це не просто професія, а покликання серця, це талант бачити суть події, відрізняти істину від неправди. Ця професія спонукає бути небайдужими до всього, що відбувається, завжди бути в епіцентрі найважливіших подій та заходів.

Ви – лідери громадської думки, до яких прислухаються і яким довіряють.

Висока професійність, глибока аналітичність, об’єктивність та оперативність висвітлення проблем і подій – це те, що завжди притаманне журналістам нашого краю.

Засвідчую Вам свою повагу та дякую за активність, ентузіазм, принциповість та результативну співпрацю.

У цей святковий день бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій. Нехай Ваша робота ніколи не перетворюється на рутинне ремесло і завжди супроводжується творчими злетами, пошуками та цікавими знахідками!

З повагою,

Селищний голова                                                Володимир Коваленко