Порядок денний засідання виконавчого комітету 09 червня 2021 року

Дата: 08.06.2021 15:57

Фото без опису1.Про уповноваження посадових осіб складати протоколи про адміністративні правопорушення.

Кисіль К.М.- заступник селищного голови – начальник відділу "Центр надання адміністративних послуг"  селищної ради

2. Про виконання бюджету Катеринопільської територіальної громади  за І квартал 2021 року.

Радзівіл А.М. - начальник відділу фінансів, економічного розвитку та інвестицій селищної ради

3. Про затвердження планів заходів щодо проходження бюджетного процесу бюджету Катеринопільської територіальної громади.

Радзівіл А.М.- начальник відділу фінансів, економічного розвитку та інвестицій селищної ради

4.Про підготовку матеріально-технічної бази закладів освіти  Катеринопільської селищної ради  до нового 2021/2022 навчального року та роботи  в осінньо-зимовий період.

Химич В.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту селищної ради

5.Про внесення змін до рішення  виконавчого комітету селищної ради  від 12.03.2021 № 33 "Про затвердження положення про громадську комісію з житлових питань".

Левчук М.П. – начальник відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та житлово-комунального господарства селищної ради

6.Про утворення комісії з  питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості за клопотанням ТВБВ №10023/0107 філії - Черкаського облуправління АТ "Ощадбанк".

Суська Л.М. – в.о. начальника  відділу земельних відносин, аграрних питань та екології селищної ради

7.Про утворення комісії з  питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості за заявою Лавренчук Катерини Михайлівни.

Суська Л.М. – в.о. начальника  відділу земельних відносин, аграрних питань та екології селищної ради

8.Про утворення комісії з  питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості за клопотанням  старости с.Вербовець Кожушко Надії  Федорівни.

Суська Л.М. –в.о. начальника  відділу земельних відносин, аграрних питань та екології селищної ради

9. Про утворення комісії з  питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості за заявою Цехмістренко Вікторії Анатоліївни.

Суська Л.М. – в.о. начальника відділу земельних відносин, аграрних питань та екології селищної ради

10.Про утворення комісії з  питань   визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості за клопотанням старости с.Шостакове Піщаного Миколи Петровича.

11.Про утворення комісії з  питань  визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості за заявою фізичної особи-підприємця Бовкуна Василя Олексійовича.

12.Про утворення комісії з  питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості за клопотанням Катеринопільського закладу загальної середньої освіти №2.

13. Про утворення постійно діючої комісії з  питань поводження з безхазяйними  відходами на території Катеринопільської територіальної громади.

14. Про утворення постійно діючої комісії із встановлення факту  отруєння бджіл  на території Катеринопільської територіальної громади.

15. Питання служби у справах дітей селищної ради.

Лисенко Т.І. - начальник служби у справах дітей селищної ради

16. Різне.