A A A K K K
для людей із порушенням зору
Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Успіхи команди ДЮСШ "Колос" у Всеукраїнських змагання з міні-футболу на Миколаївщині

Дата: 14.06.2021 21:24
Кількість переглядів: 361

Фото без опису Команда Катеринопільської ДЮСШ "Колос" бере участь у Всеукраїнських змагання з міні-футболу серед дітей 2009 року народження, що проходить у Рибаківці на Миколаївщині та вже провела дві гри, які для наших футболістів увінчалися успіхом.

У першій грі з командою ДЮСШ-10 міста Києва наша команда мала велику перевагу в грі та велику кількість не використаних моментів: чотири штанги, три перекладини. Але все ж таки при рахунку 1-1 гол забив Лановенко Владислав, зуміли за одну хвилину до закінчення гри зі штрафного удару забити переможний гол. Забив його Боянов Олександр. І саме цей гол приніс для команди катеринопільчан перемогу з рахунком 2-1.

В цей же день, після 15 хвилинного перепочинку команда наших футболістів знову вийшли грати. Суперником для них була команда дитячо-юнацької футбольної школи з Миколаєва. З перших хвилин команда Катеринопільської ДЮСШ показала гарну командну гру, котра принесла їм у першому таймі приголомшливу перемогу з рахунком 4-0 !!! Голи у ворота суперників забивали Лановенко Владислав-2, Боянов Олександр-1, Поліщук Юра-1.

Весь другий тайм наша команда грала резервним складом. Кінцевий рахунок 4-1 на користь катеринопільчан.

По результатах двох днів змагань Катеринопільська ДЮСШ на першому місці!!! Попереду ще два дні вирішальних ігор.

Тож бажаємо нашим юним футболістам командного духу і перемоги!

Вболіваємо за вас всією Катеринопільською територіальною громадою!