Привітали працівників медичної галузі Катеринопільської територіальної громади

Дата: 20.06.2021 15:00

Фото без опису Напередодні свята Дня медичного працівника, в актовій залі КНП ″Катеринопільська багатопрофільна лікарня″ селищний голова Володимир Коваленко привітав працівників медичної галузі територіальної громади з їх професійним святом.

У заході також взяли участь голова Звенигородської райдержадміністрації Юрій Піковський, голова районної ради Сергій Струк та депутат обласної ради Олександр Коваленко.

Звертаючись до присутніх у залі медиків, Володимир Коваленко зазначив, що найбільший скарб для людини – її Фото без описужиття та здоров’я. Оберігаючи його, медичні працівники нашої Катеринопільської громади розкривають свої найкращі людські та професійні якості, демонструють нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Саме вони стоять на сторожі охорони здоров’я людини від народження і протягом її усього життя. І сьогодні, коли галузь змінюється та реформується, наше спільне завдання – зберегти та примножити здобутки медичних закладів громади, їх фахівців. Селищний голова висловив слова щирої вдячності та побажав працівникам галузі і їх родинам доброго здоров’я, щастя, добробуту, благополуччя, успіхів у нелегкій благородній справі.

Також зі словами вдячності та найкращими побажаннями звернулися до медичних працівників Юрій Піковський, Сергій Струк та Олександр Коваленко.

В ході заходу керівництвом району вручено Почесну грамоту Черкаської Фото без описуобласної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я головному лікарю Катеринопільської багатопрофільної лікарні Людмилі БОРЕЦЬКІЙ. Грамотами Звенигородської райдержадміністрації та районної ради нагороджені: Катерина ЛОМАКІНА, заступник головного лікаря, лікар-педіатр КНП "Катеринопільський центр первинної медико-санітарної допомоги"; Ніна ГЕНЬ, лікар загальної практики – сімейний лікар амбулаторії загальної практики - сімейної медицини смт. Катеринопіль КНП "Катеринопільський центр первинної медико-санітарної допомоги"; Ілона ЛУГОВЕНКО, сестра медична педіатрична амбулаторії загальної Фото без описупрактики-сімейної медицини смт. Катеринопіль КНП "Катеринопільський центр первинної медико-санітарної допомоги"; Світлана ДОРОШЕНКО, завідувач фельдшерським пунктом с. Лисича Балка КНП "Катеринопільський центр первинної медико-санітарної допомоги"; Сергій ВАКУЛЕНКО, лікар отоларинголог КНП"Катеринопільська багатопрофільна лікарня"; Лариса БУЧКО, сестра медична дитячого відділення КНП "Катеринопільська багатопрофільна лікарня"; Олександр ЦИМБАЛЕНКО, водій КНП "Катеринопільська багатопрофільна лікарня".

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника, селищним головою Володимиром Коваленком вручено грамоти Катеринопільської селищної ради: Олені ПИРОЖЕНКО, головному лікарю КНП "Катеринопільський центр первинної медико-санітарної допомоги"; Зої ВАКУЛЕНКО, завідувачу гінекологічного відділення, лікарю акушер-гінекологу КНП "Катеринопільська багатопрофільна лікарня"; Наталії ТЕЛІЗІ, сестрі медичній приймальної палати КНП "Катеринопільська багатопрофільна лікарня"; Олені ВАРЕНИК, головному бухгалтеру КНП "Катеринопільська багатопрофільна лікарня"; Тетяні БАНДУРКО, молодшій медичній сестрі (санітарці) амбулаторії загальної практики-сімейної медицини смт. Катеринопіль КНП"Катеринопільський центр первинної медико-санітарної допомоги" та старшому фельдшеру Катеринопільської підстанції екстреної швидкої медичної допомоги.

Приємним сюрпризом для медичних закладів стали сертифікати подаровані Володимиром Коваленком та Олександром Коваленком на грошову допомогу для придбання меблів, бактерицидних ламп та оргтехніки.

Святковий концерт та чудовий настрій присутнім у залі дарували працівники будинку культури Катеринопільської територіальної громади.