Запрошуємо мешканців громади на "Кіно просто неба"

Дата: 22.06.2021 17:28

Фото без описуШановна громадо!

У понеділок  у смт. Катеринопіль відбудеться кінопоказ українського кіно в межах проєкту "Кіно просто неба".

Коли: 28 червня о 11:00

Де: центральна площа смт Катеринопіль

Що: показ сучасного українського кіно в межах Національного Туру “Кіно просто неба”

Приємно: Вхід вільний

Вау: для Туру створено медіаплатформу — кіномобіль зі спеціальною інженерною конструкцією. Це автономна мобільна автоплатформа з великим LED екраном, якісним звуком та всім необхідним обладнанням для забезпечення кінопоказів в будь-який час доби та незалежно від місцерозташування. Буде видно і чутно кожному!

Додатково: для гостей кінематографічного свята передбачено фудкорт.

Обов’язково: взяти з собою хорошу компанію, плед, на який можна присісти, а також бажання натхненно провести час.

Національний Тур «КІНО ПРОСТО НЕБА» реалізується Благодійним фондом “МХП – Громаді” у партнерстві з Асоціацією «Сприяння розвитку кінематографа в Україні – дивись українське!» та за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Партнерами Національного Туру «Кіно просто неба» є: Райффайзен Банк Аваль, Компанія «Делойт» в Україні, Українська кіноакадемія, UA: Суспільне мовлення, компанія «Вавілон», Еспресо TV.