Привітання з Днем Конституції України

Дата: 28.06.2021 01:20

Фото без описуШановні жителі та гості Катеринопільської територіальної громади!

28 червня ми відзначаємо велике державне свято – 25 - ту річницю Конституції України.

Народження Основного закону країни закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Це стало найважливішим кроком у забезпеченні прав і свобод людини, сприяло подальшому зміцненню міжнародного авторитету України.

Проте потрібно пам’ятати, що Україна починається з кожного з нас. І тільки нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини,де пануватимуть гуманізм, закон і справедливість.

Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина України.
  Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту і затишку в родинах, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої держави - народовладдя, гуманізму та законності.

Зі святом! З Днем Конституції України!

З повагою,

Селищний голова  Володимир Коваленко, виконавчий комітет та депутатський корпус селищної ради