Привітання з Днем податківця України

Дата: 02.07.2021 11:00

Шановні ветерани та працівники податкової служби!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня податківця України.

Професія, якій Ви присвятили своє життя – одна з найнеобхідніших в нашому суспільстві.

Від професіоналізму, відповідального підходу до справи, наполегливості і цілеспрямованості податківців залежить зростання податкових надходжень в місцевий бюджет, а значить і рівень життя населення, розвиток інфраструктури. Ви забезпечуєте суворе дотримання норм законодавства, зміцнення фінансової дисципліни.

Вдячні всім, хто відповідально виконує свої службові обов’язки, поповнюючи місцеву й державну скарбниці, чесно та самовіддано бореться з порушниками податкового законодавства.

У цей святковий день висловлюємо глибоку вдячність з нагоди професійного свята усім ветеранам – податківцям, які присвятили цій нелегкій справі багато років свого життя.

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, родинного затишку миру, добробуту, партнерських стосунків з платниками податків та нових професійних досягнень.

Нехай кожен день наповнює Вас енергією, дарує оптимізм і наснагу, а результатом Вашої праці стане висока довіра суспільства.

З повагою,

Селищний голова Володимир Коваленко, виконавчий комітет та депутатський корпус селищної ради