Дія. Цифрова освіта. Нові можливості.

Дата: 02.07.2021 18:14

Міністерство цифрової трансформації завдяки проєкту «Дія.Цифрова освіта» почало передавати 150 комп’ютерів бібліотекам Черкащини. Сьогодні на базі КЗ « Публічна бібліотека територіальної громади» Катеринопільської селищної ради селищний голова Катеринопільської громади В.А.Коваленко урочисто передав десятьом сільським бібліотекам комп’ютерне обладнання.

Комп’ютеризація сільських бібліотек дає поштовх для розвитку громад, адже це нові послуги, сервіси, модернізація бібліотечного простору та створення місця для активного спілкування в громаді. Бібліотеки є саме тими місцями, де це можливо для кожного.

Завдяки отриманим комп’ютерам жителі сільських громад зможуть долучитися до програми цифрової освіти, підвищити рівень своїх цифрових навичок. Вони зможуть вільно використовувати всі можливості цифрових технологій, державних та приватних сервісів, матимуть вільний доступ до інтернету.

Опанування цифрових навичок протягом життя — потреба сучасної людини. В рамках проєкту « Дія. Цифрова освіта» бібліотекар запровадить активну роботу з надання послуг, пов’язаних з підвищенням цифрової освіти населення громади.

Бібліотеки — це публічні місця, де людина може безкоштовно отримати доступ до знань. Вони стануть новим сучасним інформаційним хабом.

Якщо ми потребуємо змін, ми маємо про це дбати.