До уваги депутатів Катеринопільської селищної ради та жителів Катеринопільської територіальної громади

Дата: 08.07.2021 17:36

Фото без опису 14 липня о 09.00 годині, в актовому залі адмінприміщення селищної ради, відбудеться друге засідання чергової  9 сесії Катеринопільської селищної ради VIII скликання.

На сесію запрошуються депутати селищної ради, районної та обласної рад, старости сіл Катеринопільської територіальної громади, керівники підприємств, установ та організацій, представники засобів масової інформації.

Апарат селищної  ради та її виконавчого комітету

Порядок денний

другого  засідання чергової  9 сесії Катеринопільської селищної ради VIII скликання:

1. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Катеринопільської територіальної громади на 2021 рік .

2. Про  внесення змін до Програми профілактики злочинності в Катеринопільській територіальній громаді Звенигородського району на 2021-2025 роки.

3.Про внесення змін до рішення селищної ради від 23.12.2020  №2-14/VIII

"Про бюджет Катеринопільської селищної територіальної громади на 2021рік".

4. Про встановлення місцевих податків та зборів на території  Катеринопільської територіальної громади.

5.Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території

Катеринопільської територіальної громади.

6. Про затвердження Положення щодо встановлення розміру ставок орендної плати за земельні ділянки на території Катеринопільської територіальної громади.

7. Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на території Катеринопільської територіальної громади.

8. Про затвердження  передавальних актів реорганізованих сільських рад.

9.Про затвердження  передавальних актів реорганізованих  виконавчих комітетів сільських рад.

10. Про нову редакцію статуту комунального підприємства "Катеринопільське селищне житлово-комунальне господарство" Катеринопільської селищної ради.

11.Про затвердження в новій редакції статутів Ямпільського та Потоківського закладів дошкільної освіти.

12.Про зміну складу засновників Потоківської загально-освітньої школи I-II ступенів Потоківської сільської ради та її перейменування.

13 .Про орган управління закладами та установами освіти комунальної власності.

14.Про надання дозволів на розроблення технічних документацій із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельних ділянок та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

15. Про затвердження технічних документацій із землеустрою по  встановленню (відновленню) меж земельних ділянок та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

16.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

17.Про внесення змін до рішень селищної ради  від 26.05.2021 № 8-22/VIII, 26.05.2021 № 8-26/VIII.

18.Про визнання земельної частки (паю) як не витребувана та передачу в

користування на умовах оренди ФГ ″Франчук Тетяна Михайлівна″.

19.Про виділення земельної ділянки частки (паю) в натурі (на місцевості).

за межами с. Кайтанівка Приймаку С.В. та за межами с. Потоки Матвієнко Т.Г.

20.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Гуляйполе  Катеринопільської територіальної громади Черкаської області.

21.Про надання дозволів Виробничому кооперативу ″Будсервіс″ на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 37,8671 га та на розроблення проекту землеустрою по зміні цільового призначення земельної ділянки площею 2,4828 га.

22.Про припинення права користування земельними ділянками Корнієнком В.М.

23.Про план роботи селищної ради на II півріччя 2021 року.

24.Про внесення змін до рішення селищної ради від 11.02.2021 №3-18/VIII.

25.Різне.