Час діяти Україно! Разом робимо важливе!

Дата: 22.07.2021 17:13

Фото без опису Три проєкти Катеринопільської територіальної громади на умовах співфінансування здобули перемогу у цьогорічному Всеукраїнському конкурсі мікрогрантів «Час діяти, Україно!».

Вже незабаром розпочнеться робота по їх реалізації. А це:

«Створення комфортних умов для пацієнтів хірургічного профілю в поліклініці КНП "Катеринопільська багатопрофільна лікарня»;

«Кабінет психологічної допомоги та рекреації» в Катеринопільському закладі загальної середньої освіти №1.

Шкільна екотеплиця - як практична дослідницька лабораторія учнів» у Катеринопільському закладі загальної середньої освіти №2.

Катеринопільська селищна рада вже виділила кошти з бюджету територіальної громади на співфінансування цих проєктів та всебічно буде сприяти у їх реалізації.