Привітання з Днем працівників торгівлі

Дата: 24.07.2021 12:47

Фото без описуШановні працівники торгівлі!

Щиро вітаю Вас з професійним святом!
Стрімкий розвиток торгівельної галузі, висока якість послуг та культура обслуговування населення – це результат Вашої щоденної праці. Від чіткої, організованої та ефективної роботи закладів торгівлі, професіоналізму, тактовності і чуйності продавців залежить настрій і самопочуття людей, зручність та комфорт кожного мешканця нашої громади. Впевнений, що Ви і надалі сприятимете зміцненню економічного потенціалу нашого краю, підвищенню рівня обслуговування населення та насиченню споживчого ринку високоякісними товарами.

З нагоди професійного свята дозвольте Вам побажати здоров’я і життєвої наснаги, благополуччя і достатку, родинного тепла, гарного попиту на Ваші товари, усміхнених покупців, економічної стабільності та процвітання!

З повагою,
Селищний голова.           Володимир КОВАЛЕНКО