Катеринопільська селищна рада висловлює щиру вдячність за допомогу у боротьбі з наслідками негоди

Дата: 28.07.2021 18:54

Катеринопільська селищна рада висловлює велику подяку працівникам Катеринопільської філії ПАТ «Черкасиобленерго», рятувальникам другого державного пожежно-рятувального посту четвертого державного пожежно-рятувального загону головного управління ДСНС України, керівникам сільськогосподарського сектору, підприємцям, старостам сіл та небайдужим громадянам, хто боровся з наслідками буревію, що пронісся територією Катеринопільської територіальної громади 20 липня цього року. Майже в кожному населеному пункті громади були пошкодженні лінії та опори електропостачання, повалені дерева, заблоковані для проїзду автомобільні дороги та нанесені збитки домоволодінням громадян. Об’єднавши сили, справились із наслідками негоди та відновили життєдіяльність кожного населеного пункту громади. ДЯКУЄМО!

Особлива подяка працівникам Катеринопільської філії ПАТ «Черкасиобленерго», які в посиленому режимі працювали чотири доби над відновленням електропостачання у селах громади, адже найбільше шкоди негодою було завдано лініям та опорам електропостачання. Загалом усунено пориви електроліній протяжністю майже 1,5км, замінено 9 пошкоджених електроопори та один трансформатор (село Гончариха). Над відновленням електропостачання працювали три бригади, до складу яких входило лише 17 електромонтажників. Станом на 23.00 год 24 липня електропостачання було відновлено у кожному населеному пункті громади.