В рамках проєкту «Дія.Цифрова освіта» передано Кайтанівській сільський бібліотеці комп’ютерне обладнання

Дата: 29.07.2021 08:49

Фото без описуСьогодні в рамках проєкту «Дія.Цифрова освіта» Міністерства цифрової трансформації керівник КЗ «Публічна бібліотека територіальної громади» Катеринопільської селищної ради Любов Приємська в колі своїх колег урочисто передала Кайтанівській сільський бібліотеці комп’ютерне обладнання.

Зроблено ще один крок до впровадження цифрової трансформації в Кайтанівці. На черзі підключення до оптичного інтернету в рамках реалізації проекту “Інтернет-субвенція”. Згідно розподілу коштів Кабмін на ці цілі спрямовує на Кайтанівку-105600 грн.