Мріємо та діємо

Дата: 29.07.2021 08:57

Фото без опису Сьогодні в Публічній бібліотеці територіальної громади Катеринопільської селищної ради зібралася ініціативна група для створення команди молодих людей з Катеринопільської територіальної громади, яка в 30-ту річницю Незалежності доєднається до молоді по всій Україні для створення унікального арт-проєкту та через масштабний спільний малюнок покаже, чим пишається у Незалежній Україні й виразить своє бачення напрямку, в якому потрібно діяти, щоб побудувати країну мрії, засновану на цінностях, важливих для молодих українок та українців.

Також запрошуємо всіх творчих молодих людей територіальної громади віком від 10 до 35 років до унікальної можливості представити свою громаду в національному молодіжному арт-проекті та отримайте шанс створити крутий мурал у вашому селі чи селищі.

Більше інформації про проект тут: https://www.mriemotadiemorazom.org/molodinua