Про Регіональний форум „Органічна Україна 2021. Черкаси“

Дата: 02.08.2021 10:12

Фото без опису6 серпня ц.р. з 10 до 12 години відбудеться ХХХХХVIII Регіональний Форум „Органічна Україна 2021. Черкаси“, який проводиться Громадською спілкою виробників органічних сертифікованих продуктів „Органічна України“ спільно з Департаментом агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації.

Захід проводиться за підтримки Швейцарії у рамках швейцарсько-української програми „Розвиток торгівлі з вищою додатною вартістю в органічному та молочному секторах України“, що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Запрошуємо до участі керівників та працівників, які здійснюють координацію у сфері агропромислового розвитку та сільгоспвиробників.

Програма Форуму