До відома депутатів Катеринопільської селищної ради та населення Катеринопільської територіальної громади

Дата: 04.08.2021 17:00

Фото без опису                                                      Проект порядку денного
                         10 сесії Катеринопільської селищної ради VIII скликання:
                                                     Перше засідання  05.08.2021:
1. Про програму з матеріально-технічного забезпечення підрозділів  територіальної оборони Катеринопільської територіальної громади  на 2021- 2022 роки.
2. Про Програму підтримки органів виконавчої влади Звенигородського району на 2021 рік.
3. Про внесення змін до рішення селищної ради від 23.12.2020  №2-14/VIII "Про бюджет Катеринопільської селищної територіальної громади на 2021рік".
4. Про затвердження у новій редакції установчих документів закладів освіти.
5. Про надання дозволів на розроблення  технічних документацій із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельних ділянок та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
6.  Про затвердження технічних документацій із землеустрою по  встановленню (відновленню) меж земельних ділянок та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
7.  Про внесення змін до рішення селищної ради від 19.03.2021 №5-26/VIII.
8.  Про припинення права користування  земельною ділянкою Кравченком Андрієм Васильовичем .
9.  Про припинення права користування  земельною ділянкою Бібіком  Василем  Віталійовичем.
10. Про внесення змін до договору оренди землі від 23.01.2015 укладеного  із Скляруком Михайлом Володимировичем.

Друге засідання  31.08.2021:
1. Про хід виконання Програми  економічного і соціального розвитку Катеринопільської територіальної громади за І півріччя 2021 року.
2.Про Програму  економічного і соціального розвитку Катеринопільської територіальної громади на 2022-2024 роки.
3. Про внесення змін до рішення селищної ради від 23.12.2020  №2-14/VIII "Про бюджет Катеринопільської селищної територіальної громади на 2021рік".
4. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства "Катеринопільська багатопрофільна лікарня " на 2022 рік.
5. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства "Катеринопільський центр первинної медико-санітарної  допомоги " на 2022 рік.
6. Про затвердження фінансового плану комунального підприємства  "Катеринопільське селишне житлово-комунальне грсподарство"  Катеринопільської селищної ради  на 2022 рік.
7.Розгляд заяв громадян по земельних питаннях.
8. Різне.