Очільник області перевірив роботу центру вакцинації в Звенигородці

Дата: 05.08.2021 15:16

Роботу центрів вакцинації населення проти ковід нині перевіряють в області. Їх зараз на Звенигородщині - п`ять. Звенигородський центр, що діє на базі Центру дозвілля і культури, оглянув 5 серпня очільник Черкащини Олександр Скічко.

Разом із головою Черкаської ОДА оглянули Центр вакцинації і заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова, голова Звенигородської районної державної адміністрації Юрій Піковський, перший заступник голови Звенигородської районної державної адміністрації Дмитро Задеряка, заступник голови Звенигородської районної державної адміністрації Олександр Дубовий,  заступник міського голови Сергій Щербина, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Галина Радьога, депутати міської ради та жителі міста.

Загалом в районі вже провели майже 45 тисяч щеплень проти коронавірусної інфекції.

Нині Звенигородщина має усі умови для масової вакцинації, адже тут діють 10 пунктів щеплень, 4 мобільні бригади та 5 центрів вакцинації. Та імунізуватися можна усіма чотирма видами вакцин, які є в області. Це – AstraZeneca, CoronaVac, Comirnaty (Pfizer/BioNTech)  та Moderna.

– Нині отримати належний захист від коронавірусної інфекції може кожен охочий, варто лише прийти до центру вакцинації з паспортом – наголосив Олександр Скічко.