Відбулося перше засідання 10 сесії Катеринопільської селищної ради VIII скликання.

Дата: 09.08.2021 19:30

Фото без опису Перше засідання 10 сесії селищної ради відкрив та провів селищний голова Володимир Коваленко. В роботі сесії взяли участь 17 депутатів селищної ради, старости сіл, керівники виконавчих підрозділів селищної ради, представники ЗМІ.

Перед початком розгляду питань повістки денної за пропозицією селищного голови, присутні в залі вшанували хвилиною мовчання загиблих військовослужбовців на Сході України.

Всі питання, що вносились на розгляд першого засідання 10 сесії селищної ради попередньо були детально розглянуті на засіданнях профільних постійних комісій. Тому, депутати в прийняті рішень по них керувались їх висновками та пропозиціями.

Першим питанням депутати розглянули та затвердили програми з матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони Катеринопільської територіальної громади на 2021-2022 роки, підтримки органів виконавчої влади Звенигородського району на 2021 рік.

Внесли зміни до бюджету Катеринопільської селищної територіальної громади на 2021рік, які були зумовлені надходженням державної субвенції до бюджету територіальної громади та відповідним розподілом витрат на реалізацію місцевих програм. Зокрема, шість населених пунктів Катеринопільської територіальної громади включені до реалізації проєкту “Інтернет-субвенція” на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості в сумі – 645 960 гривень. Згідно її розподілу по населеним пунктам: Вербовець- 56880 грн, Гончариха -144000 грн, Кайтанівка -105600 грн, Лисича Балка-51600 грн, Пальчик-150000 грн та Петраківка -137880 грн.

Затвердили у новій редакції установчі документи закладів освіти. Зокрема статутів Вікнинської гімназії та Катеринопільського закладу загальної середньої освіти №2, положень Вербовецької, Гончариської, Кайтанівської філій Катеринопільського закладу загальної середньої освіти №2 та Розсохуватської філії Катеринопільського закладу загальної середньої освіти №1.Фото без опису

Ще депутати розглянули ряд земельних питань. Зокрема, вони стосувалися надання дозволів на розроблення технічних документацій із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельних ділянок та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердження технічних документацій із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельних ділянок та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, щодо припинення права користування земельними ділянками та внесення змін до діючого договору оренди землі із збільшенням ставки орендної плати до 12 відсотків.

Розглянувши всі питання порядку денного першого засідання 10 сесії, селищний голова закрив перше засідання та повідомив депутатів, що друге засідання сесії заплановано провести наприкінці серпня.