До уваги депутатів Катеринопільської селищної ради та жителів Катеринопільської територіальної громади

Дата: 20.08.2021 18:03

Фото без опису  31 серпня о 10.00 годині, в актовому залі адмінприміщення селищної ради, відбудеться II пленарне засідання  10 сесії Катеринопільської селищної ради VIII скликання.

ІІ пленарного засідання 10 сесії Катеринопільської селищної ради

VIII скликання 31.08.2021

1.Про внесення змін до рішення  селищної ради від 23.12.2020  № 2-14/VІІІ "Про  бюджет  Катеринопільської селищної територіальної  громади  на 2021 рік".

2. Про  хід виконання  Програми  економічного і соціального розвитку Катеринопільської територіальної громади за І півріччя 2021 року.

3. Про  затвердження Програми  економічного соціального розвитку Катеринопільської територіальної громади на 2022-2024 роки.

4. Про Прогноз бюджету Катеринопільської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.

5. Про внесення змін до рішення Катеринопільської селищної ради                       № 2-11/VIII від 23.12.2020 «Про  затвердження  Програми розвитку та підтримки комунального  некомерційного підприємства «Катеринопільський центр первинної  медико-санітарної  допомоги» на 2021 рік.

6.Про виключення об?єкта оренди з Переліку першого типу.

7.Про надання згоди на прийняття до комунальної  власності Катеринопільської територіальної  громади частини комплексу будівель і споруд  в смт Катеринопіль по вул. Соборна, 16.

8.Про  фінансовий план комунального некомерційного підприємства ″Катеринопільська багатопрофільна лікарня?.

9.Про  фінансовий план комунального некомерційного підприємства ?Катеринопільський центр первинної  медико-санітарної допомоги?.

10.Про  фінансовий план комунального  підприємства “Катеринопільське селищне житлово-комунальне господарство”  Катеринопільської селищної ради.

11.Про надання дозволів на розроблення технічних документацій із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельних ділянок та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

12. Про затвердження технічних документацій із землеустрою по  встановленню (відновленню) меж земельних ділянок та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

13. Розгляд заяв по земельних питаннях.