Відбулись заходи з нагоди відзначення 30-ї річниці з Дня незалежності України, Дня Прапора та Дня селища Катеринопіль

Дата: 23.08.2021 08:50

Фото без описуЗ нагоди відзначення 30-ї річниці з Дня незалежності України, Дня Прапора та Дня селища Катеринопіль відбулося покладання квітів до пам'ятних знаків у Катеринополі.

Селищний голова Володимир Коваленко разом із працівниками селищної ради з урочистою ходою поклали квіти до погруддя видатному поборнику вільної України Т.Г. Шевченку, пам’ятних знаків героям Небесної сотні та загиблим учасникам АТО, на честь загиблих воїнів-земляків, пам’ятниківФото без опису воїнам-афганцям, сотнику Армії УНР, полковнику Вільного козацтва Семену Гризлу та односельцям, життя яких обірвала Чорнобильська трагедія.

Під час заходу присутні вшанували хвилиною мовчання усіх тих, хто ціною власного життя століттями виборював соборну і незалежну Українську державу, здобував право прийдешніх поколінь на свободу та цілісність нашої держави.