Керівництвом та почесними гостями Катеринопільської громади покладено квіти до погруддя Т.Г.Шевченка.

Дата: 23.08.2021 12:24

Фото без опису До Катеринополя на святкування 30-річчя Незалежності України, Дня Державного Прапора України та Дня селища завітали поважні гості - голова Звенигородської районної ради Сергій Струк, голова Звенигородської районної державної адміністрації Юрій Піковський, Ватутінський міський голова Олександр Заборовець та наші земляки Василь Фурман, член ради Національного Банку України, Костянтин Дубінін, підприємець та В'ячеслав Гнатюк, голова Управління державної пенітенціарної служби України в м.Києві та Київській області.

Перед урочистими заходами селищний голова Володимир Коваленко разом із почесними гостями Катеринопільської територіальної громади поклали квіти до погруддя Т.Г.Шевченка.