Про заходи з нагоди Дня селища Катеринопіль

Дата: 23.08.2021 20:19

Заходи з нагоди потрійного свята - Дня селища, Дня Державного Прапора та 30-ї річниці незалежності України розпочалися із відкриття футбольного та шахового турнірів. З часом їх доповнили виставки місцевих майстрів пензля, вишивки та інших видів декоративно-прикладного мистецтва.

Працівники Катеринопільської БДЮТ проводили для дітей різноманітні майстер-класи. А працівники Публічної бібліотеки Катеринопільської територіальної громади провели для книголюбів благодійний книжковий ярмарок. Кошти виручені на ньому підуть на реалізацію проєкту "Сучасний хореографічний зал" у Катеринопільському будинку культури.

Для малечі та дітей організовано зону «Ігроманія», а також проводились веселі змагання "Козацькі забави".

Талановиті місцеві підлітки із своїми наставниками, родиною Кіяніченків, долучитися до Всеукраїнського артпроєкту «Мріємо та діємо», зробивши на полотні макет патріотичного муралу.

А ще кожен бажаючий міг зробити світлини для спогадів біля гарної фотозони, яку спеціально до свята виготовили працівники Катеринопільського будинку культури.

Як все це виглядало, можна переглянути на фотографіях розміщених нижче.