До уваги жителів та гостей Катеринопільської територіальної громади!

Дата: 25.08.2021 14:37

Фото без опису

27 серпня о 18.00 год. в Катеринопільському будинку культури відбудеться ХОРЕОГРАФІЧНЕ ШОУ "В РИТМІ ТАНЦЮ" (Благодійний захід) за участю хореографічних колективів району : DPS Family, Floorсraft , Вербиченька  та гості з м.Черкаси.

Вартість вхідного квитка  100 грн.

Кошти від продажу квитків буде використано на осучаснення хореографічного залу в будинку культури.

Також на заході проходитиме благодійна книжкова ярмарка,кошти з якої також буде використано на реалізацію проєкту!

Заздалегідь квитки можна придбати в будинку культури смт.Катеринопіль!

Прийди і стань одним з тих, кому небайдуже !!!