В рамках масових заходів під час святкування 30-ї річниці незалежності України, Дня Державного Прапора України та Дня селища Катеринопіль відбувся шаховий турнір

Дата: 26.08.2021 15:13

Шаховий турнір, що проходив на стадіоні "Колос" в рамках масових заходів під час святкування 30-ї річниці незалежності України, Дня Державного Прапора України та Дня селища Катеринопіль, зібрав шахістів з Тального, Звенигородки, Ватутіного, Києва та Катеринополя. Всього 14 учасників виборювали 6 призових місць!
 За результатами напруженої боротьби переможцем шахового турніру став Валерій Александров з Києва. Друге місце зайняв Анатолій Тарасов з м.Ватутіне. Відповідно третє місце відстояв Володимир Коровченко з Катеринополя, четверте - Юрій Погрібний з Ватутіного, п'яте -Темразій Чімішкян з Катеринополя та шосте місце виборов Павло Могильний із Звенигородки.
 Заохочувальний приз наймолодшого учасника шахового турніру отримав Кіріл Ярмолінський.
 Організувала та провела змагання Катеринопільська шахова федерація. Спонсором турніру став місцевий підприємець, який попросив не вказувати його ім'я.
 Дякуємо організаторам, учасникам та спонсору шахового турніру за справжнє шахове свято в Катеринополі!