22 серпня відбувся черговий турнір з міні-футболу серед учнів ДЮСШ 2009-2011 років народження.

Дата: 27.08.2021 08:23

На стадіоні «Колос» селища Катеринопіль в рамках святкових заходів по відзначенню потрійного свята - 30-тої річниці незалежності України, Дня Державного прапора України та Дня селища відбувся черговий турнір з міні-футболу серед учнів ДЮСШ 2009-2011 років народження.

В гості до Катеринопільської ДЮСШ завітали команди із Звенигородки, Єрок та м.Бершадь Вінницької області.

В результаті запеклої боротьби рахунки були такі: Єрки-Катеринопіль 3-3, голи за нашу команду забивали: Боянов Олександр -2, Ричков- 1.

В матчах Бершадь-Звенигородка рахунок 8-1, Катеринопіль-Бершадь 1-3 гол на рахунку Боянова Олександра, Єрки-Звенигородка 8-0, Бершадь-Єрки 5-2, Катеринопіль-Звенигородка 5-1 голи в нашій команді забили: Боянов Олександр-3, Лановенко-2.

Таким чином команди в турнірній таблиці розмістилися так:

1 місце 9 очок Бершадь.

2 місце 4 очка Єрки.

3 місце 4 очка Катеринопіль.

4 місце 0 очок Звенигородка.

Команди та участники призери були нагороджені кубками, медалями та цінними призами. Спонсорам футбольного турніру виступив Коваленко Олександр Анатолійович, депутат Черкаської обласної ради. А по закінченню змагань всіх футболістів- учасників турніру частували смачною кашею, яку приготовили для них за сприяння спонсора турніру.