У день 30-ї річниці незалежності України відбувся футбольний турнір за підтримки Катеринопільської селищної ради.

Дата: 27.08.2021 08:26

Фото без опису  В День незалежності України на стадіоні «Колос» в Катеринополі відбувся турнір з міні-футболу серед команд Катеринопільської територіальної громади присвячений 30-річчю Незалежності України. Команди з Кайтанівки, Пальчика та три команди з Катеринополя - «Рятівник», «Юність» і «ДЮСШ» зіграли між собою по коловій системі. В запеклій , а інколи місцями в дуже запеклій, боротьбі виявили переможця та призерів даного турніру. П'яте місце в молодої та перспективної команди з Пальчика. Четверте місце у команди з Кайтанівки, яка показала гарну, комбінаційну гру, особливо з командою «Рятівник» з дуже досвіченними гравцями. Кращим бомбардиром визнано Арсена Лисенка із Кайтанівської команди, який забив 8 голів. Третє місце у молодої та дуже талановитої команди «ДЮСШ». Друге місце у команди «Рятівник», за яку грали також дуже досвіченні гравці. З цієї команди визнано кращим гравецем турніру Анатолія Вовкотруба. А 1 місце зайняла команда «Юність». Головний тренер цієї команди Гвоздик Сергій. З цієї команди визнано кращого воротаря, яким став Анатолій Піщаний.

Команди та участники призери нагороджені кубками, медалями та грамотами. Кращі гравці в номінаціях «Кращий воротар», « Кращий бомбардир» та «Кращий гравець нагороджені індивідуальними призами.

Футбольний турнір пройшов за підтримки Катеринопільської селищної ради.