Селищний голова Володимир Коваленко взяв участь у святкуванні Дня знань в Катеринопільському закладі загальної середньої освіти №2

Дата: 01.09.2021 18:00

Фото без опису 1 вересня у Катеринопільському закладі загальної середньої освіти №2 закладі уже традиційно, по-родинному, пройшло свято Першого дзвоника.

У цей день шкільне подвір’я знову наповнилося яскравими барвами осінніх квітів, дитячим щебетанням та посмішками.

День Знань видався яскравим, емоційно насиченим та дуже зворушливим, адже випускники вже зрозуміли, що це свято для них є останнім, а першокласники відкрили для себе нову сторінку, де все вперше – перший дзвоник, перша вчителька, перший урок.

У цьому навчальному році шкільна родина поповнилася 17-ма першокласниками і прийняла дітей з Кайтанівської, Вербовецької, Гончариської філій та з сіл Шостаково, Луківка, Ромейково.

У святкових заходах  взяли участь селищний голова Володимир Коваленко та представниця від Катеринопільської філії МХП «Урожай-Громаді» Янковенко Г.В. Гості вручили грошові сертифікати, подарунки першокласникам та солодощі.