Селищний голова Володимир Коваленко взяв участь у святкових заходах з нагоди Дня села Гуляйполя.

Дата: 13.09.2021 17:10

Фото без опису Вітаючи жителів та гостей Гуляйполя зі святом, селищний голова вручив грамоти за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм старості села Клапоушенко Наталії Степанівні, а за сумлінну, багаторічну працю в галузі охорони здоров’я, високий професійний рівень в наданні якісної медичної допомоги жителям села Гуляйполе Стоп’ятюк Андрію Олександровичу та Цісельській Світлані Іванівні.

Ще подякував всім, хто своїм трудовим внеском працював на благо села, допомагав у організації та проведені свята, намагався зробити його яскравим та незабутнім. Свято вдалося! А колориту та яскравих вражень йому додали - виступ народного артиста України Степана Гіги та різнокольорові вогні святкового салюту.