Громади області запрошують до конкурсу “Індустріальна ділянка Черкащини. 2021”

Дата: 14.09.2021 14:41

Громади Черкаської області, які шукають можливості для залучення інвестицій, можуть долучитися до регіонального конкурсу “Індустріальна ділянка Черкащини. 2021”.

Його традиційно організовує Департамент регіонального розвитку облдержадміністрації спільно з проєктом Міністерства Фондів і Регіональної Політики Республіки Польща “Підтримка розвитку підприємництва та конкурентоспроможності українських регіонів” та Черкаською Агенцією регіонального розвитку.

Вони обиратимуть найкращі індустріальні ділянки Черкаської області та допомагатимуть із їх промоцією.

Для участі треба:

Кількість поданих на конкурс інвестиційних ділянок, що відповідають вимогам, необмежена.

Терміни подачі заявок: з 10 до 30 вересня 2021 року.

Контактна особа: Людмила Ожегова, Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА, (+380472) 37 42 60, uzez_oda@ukr.net.