Привітання з Днем рятівника

Дата: 17.09.2021 11:08

Шановні рятівники, ветерани, працівники цивільного захисту, аварійно-рятувальних формувань та пожежної охорони!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем рятівника!

Праця рятівників – це неоціненний подвиг людей цих мужніх професій – людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист життя людей від вогню та стихії.

Ви цілодобово підтримуєте постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

На Вас покладена надзвичайно почесна місія — охороняти безпеку та спокій населення нашої держави.

Висловлюємо Вам щиру вдячність за професіоналізм, мужність, вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Переконані, що Ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.

Бажаємо усім, хто присвятив своє життя професії рятувальника, міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, сил та успіхів у Вашій сповненій тривог та небезпек службі, нових сил та натхнення у щоденній праці.

З повагою,

Селищний голова Володимир Коваленко,

виконавчий комітет та депутатський корпус селищної ради