В рамках проекту «Читати – це модно!» у Катеринопільській публічній бібліотеці відбулася зустріч з літераторами Черкащини

Дата: 20.09.2021 09:30

Фото без описуЧеркаська земля багата талановитими творчими людьми. Своєю творчістю вони не просто прославляють свою землю, а й збагачують мистецьку скарбницю України.

17 вересня в рамках проекту «Читати – це модно!» у Катеринопільській публічній бібліотеці відбулася зустріч з літераторами Черкащини під романтичною назвою «Поетична осінь».

Учні Катеринопільського НВК №1 та учні Катеринопільського ліцею мали можливість особисто познайомитися та поспілкуватися з письменниками Черкаської обласної організації Національної спілки письменників України .

А завітали до бібліотеки :

- літературознавець, доктор філології, професор. Автор понад 300 публікацій у різних періодичних виданнях України й зарубіжжя. Голова Черкаської обласної організації (НСПУ) Національної спілки письменників України Володимир Трохимович Поліщук;

-поетеса Катерина Іванівна Вербівська;

- поетеса, перекладачка, літературознавиця, критикиня Анна Клименко Синьоок;

- письменник Олександр Петрович Діхтяренко;

- письменник гуморист-сатирик Іван Іванович Дубінін ;

- поет, прозаїк, журналіст Анатолій Тимофійович Горбівненко;

- дитяча письменниця Наталія Євгеніївна Бонь;

Під час виступів автори знайомили учасників заходу зі своєю творчістю та зачитували свої власні вірші.

На завершення за гарною українською традицією, заступник селищного голови Костянтин Кисіль вручив коровай голові Черкаської обласної організації (НСПУ) Національної спілки письменників України Володимиру Поліщуку. Директор бібліотеки Любов Приємська подякувала гостям за співпрацю та позитивні емоції від зустрічі.