На базі Катеринопільського закладу загальної середньої освіти №2 відбувся квест «Котигорошко – це наша гра!»

Дата: 07.10.2021 14:30

У середу, 6 жовтня 2021 року, на базі Катеринопільського закладу загальної середньої освіти №2 громадською організацією «Дитяче громадське об’єднання «Туристсько-краєзнавчий клуб «Альта» був проведений семінар-практикум «Школа-Котигорошка», на якому педагогічних працівників ознайомили з напрямками, які охоплює Програма та надали методичну допомогу щодо організації роботи гуртків «Котигорошко».

Учасники семінару отримали комплекти методичних посібників, а для школярів 4-11 класів був проведений квест «Котигорошко – це наша гра!», під час якого учасники в доступній формі пройшли випробування зі спорту, туризму, краєзнавства, топографії, правил дорожнього руху, отримали навички зі стрільби з страйкбольного автомату.

У квесті брали участь команди Катеринопільських закладів загальної середньої освіти №1 та №2, Вікнинської гімназії, Петраківського та Шостаківського ЗЗСО. В кінці гри учасники отримали дипломи та заохочувальні призи.