Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Катеринопільський інклюзивно – ресурсний центр»

Дата: 07.10.2021 17:16

Фото без описуОголошення опубліковане на підставі наказу відділу освіти, молоді та спорту  Катеринопільської  селищної   ради від 29.09.2021  №34   "Про оголошення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Катеринопільський інклюзивно – ресурсний центр" (далі – ІРЦ)

Найменування і місцезнаходження ІРЦ:

Комунальна установа «Катеринопільський інклюзивно – ресурсний центр».

Адреса: вул. Ювілейна, 6, смт Катеринопіль, Звенигородський район, Черкаська область.

Посада, на яку оголошується конкурс: директор.

Найменування посади та умови оплати праці

Директор ІРЦ.

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно контракту,  відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 №1298 "Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери" (зі змінами), від 23.03.2011 №373 "Про встановлення надбавки педагогічним працівникам закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування", від 11.01.2018 №22 "Про підвищення оплати праці педагогічних працівників" та наказів  Міністерства освіти України від 15.04.1993 №102 "Про затвердження інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти", від 26.09.2005 №557 "Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ".

Кваліфікаційні вимоги до директора ІРЦ

На посаду директора ІРЦ призначається особа, яка має вищу освіту не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста) за спеціальністю “Спеціальна освіта” (“Корекційна освіта”, “Дефектологія”) або “Психологія” (“Практична психологія”) та стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менш як п’ять років. Інші вимоги: громадянство України, вільне володіння державною мовою, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, проходження конкурсного відбору та визнання переможцем конкурсу відповідно до чинного законодавства.

Порядок подання документів для участі у конкурсі

Для участі в конкурсі подаються такі документи:

-заява про участь у конкурсі;

-копія паспорта громадянина України;

-копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

-копія трудової книжки;

-письмова згода на збір та обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Зазначені документи подаються особисто (або уповноваженою  згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої нею інформації.

Прийом документів здійснюється конкурсною комісією відділу освіти, молоді та спорту Катеринопільської селищної ради з  11.10.2021 по  01.11.2021,  включно до 16.00  год., за адресою:  вул. Соборна, 12, смт Катеринопіль, Звенигородський район, Черкаська область.

Особа, уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі – Валентин Гірник, номер телефону: (04742) 22265, адреса електронної пошти: kater.vo@ukr.net.

Місце проведення конкурсного відбору – відділ освіти, молоді та спорту Катеринопільської  селищної ради.

Дата проведення конкурсу – 03.11.2021. Час буде повідомлено додатково.

Детальніше про умови проведення конкурсу – в Положенні про  проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Катеринопільський інклюзивно - ресурсний центр», затвердженому наказом відділу освіти, молоді та спорту селищної ради від 28.09.2021 №33.