Працівники Катеринопільської публічній бібліотеки провели для школярів краєзнавчу годину «Сергій Єфремов – сумління України»

Дата: 11.10.2021 08:18

Фото без опису До 145-річчя від дня народження Сергія Єфремова (1876-1939) — вченого, літературознавця, політичного та державного діяча, публіциста, працівники Катеринопільської публічної бібліотеки провели для учнів Катеринопільського закладу загальної середньої освіти №2 та Катеринопільського ліцею краєзнавчі години «Сергій Єфремов – сумління України». Під час зустрічі школярам  розповіли про життєвий і творчий шлях видатного історика української літератури, письменника,  політика Сергія Олександровича Єфремова, чиє життя «було одним суцільним подвигом неустанної праці» в ім’я рідної України.