Аматорські колективи Катеринопільської територіальної громади підтвердили своє звання "Народний"

Дата: 11.10.2021 13:55

Відразу чотири аматорських колективи  Катеринопільської територіальної громади вчергове підтвердили своє звання ″Народний″. Зокрема, вокальні ансамблі  "Ностальгія" (керівник Галина Кравченко), "Калниболотський курінь" (керівник Василь Сафтенко), фольклорний ансамбль "Поточаночка" (керівник Тамара Дудченко), оркестр народних інструментів (керівник Микола Молоков)  виступили з музичними номерами  перед комісією Черкаського обласного Центру народної творчості, що проводила огляд народних колективів  9 жовтня  у місті Шпола.
 За підсумками огляду, обласна комісія відмітила високий  і професійний рівень всіх чотирьох народних колективів та  беззаперечно підтвердила їм  звання ″Народний″.
 Підтримати учасників аматорських колективів Катеринопільської територіальної громади на огляд приїхав особисто селищний голова Володимир Коваленко, який першим і привітав їх із поновленим народним визнанням.
 Депутатський корпус  та виконавчий комітет Катеринопільської селищної ради приєднуються до вітань та щиро дякують керівникам, всім учасникам аматорських  колективів за кропітку працю на  шляху до народного визнання. Нехай кожен ваш новий  творчий крок буде щедрим на  перемоги, а ваш високий професіоналізм – стане запорукою успіху та нових досягнень!