З нагоди Дня захисника та захисниць України, Дня українського козацтва селищний голова Володимир Коваленко вручив грамоти районної державної адміністрації та селищної ради

Дата: 13.10.2021 20:00

Фото без опису Під час святкових заходів з нагоди Дня захисників і захисниць України, Дня Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці, що проходили в селищному будинку культури, селищний голова Володимир Коваленко провів нагородження. Зокрема, передав сім'ям учасників бойових дій, що на даний час перебувають на вФото без описуійськовій службі БАДРАКА Олега Вікторовича, старшого сержанта, інструктора з водіння відділення вогневої підтримки взводу військової частини м. Маріуполь, ОСАДЧОГО Григорія Павловича, солдата, стрілеця 2 відділення 4 стрілецького взводу стрілецької роти, стрілецького батальйону військової частини м. Слов'янськ та ШЕВЧЕНКА Юрія Леонідовича, солдата, слюсаря відділення спеціальних робіт ремонтного взводу автомобільної техніки військової частини м.Черкаси Почесні грамоти та медалі "За службу державі" Звенигородської районної державної адміністрації за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державногоФото без опису суверенітету, територіальної цілісності України та з нагоди Дня захисників і захисниць України.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію, значний внесок у розвиток культури Катеринопільської територіальної громади та з нагоди Дня Фото без описузахисників і захисниць України вручив Грамоту та медаль "30 років незалежності України" Катеринопільської селищної ради ветерану галузі культури Луцишину Олександру Миколайовичу.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня захисників і захисниць України Грамотою та медаллю Фото без опису"30 років незалежності України" Катеринопільської селищної ради нагороджено: МОЛОКОВА Миколу Георгійовича, директора комунального закладу "Катеринопільська дитяча музична школа" та ПОЛІЩУКА Миколу Марковича, голову громадської організації "Організація ветеранів України Катеринопільської територіальної громади".

Фото без описуМикола Поліщук отримавши нагороди, подякував селищному голові Володимиру Коваленку за всебічну підтримку в діяльності їх громадської організації та вручив йому подяку за особистий внесок у розвиток ветеранського руху Катеринопільської територіальної громади.